SmålandsTouren
  START    ANMÄLAN    REGLER    STARTER    SPELARE    RESULTAT    KONTAKT    Senaste anmälan: Kenth Burenby, BK Pondus  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
 
Albin Brännström Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Torsdagen den 29 december 10:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 10:00 EB (R)
Alexander Tigerstrand Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Alfred Berggren Team Clan BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Alice Lindqvist BK Merci Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Amanda Engström BK Kaskad Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Ambjörn Lindqvist Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Anders Andersson IS Göta Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 1,4,6,8 lägsta res/serie bort  
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Anders Johnsson Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Andreas Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Annabelle Andersson BK Cahoot Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Anton Ahlgren Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Anton Brüggemann Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Anton Persson Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Anton Rosqvist Skillingaryds IS Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Anton Wolf BK Turbo Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 2,3,5,7 lägsta res/serie bort  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Axel Wilensjö Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Bengt Carlsson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Benny Ahnberg Gislaveds BK Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Christer Danielsson Eksjö BK/EBOK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Christer Nyd IF Raketen Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Lördagen den 17 december 12:00  
Christer Svensson Vetlanda BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Christer Wendel Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Christina Kiiskinen BK Kaskad Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Dan Idström Osby BS Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Daniel Milton Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Dennis Pettersson Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Elias Andersson Jönköpings BS/Boys Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Lördagen den 17 december 12:00  
Elin Bergqvist Spader Dam Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Elliot Moulin Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Elsa Olzén Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 2,3,5,7 lägsta res/serie bort  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Emil Fransson Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Emilia Kiiskinen Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
emma johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Eric Wenström BK Mjölby Bowling Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Erik Bengtsson Borås GIF BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Erik Björk BK Mjölby Bowling Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Eva Bergelin Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Felicia Jonsson Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Felix Bergman Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Gary Lång Borås GIF BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Gottfrid Wilensjö Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 1,4,6,8 lägsta res/serie bort  
Värnamo 2022-2023 Karusell final  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Hampus Karlsson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 1,4,6,8 lägsta res/serie bort  
Hans Forsén Team Växjö BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Hans-Ingmar Jansson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Hans-Peter Streiby Eksjö BK/EBOK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Torsdagen den 29 december 13:00 EB  
Hendrick Jonasson Eksjö BK/EBOK Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Henrik Ilhammar Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Henrik Johansson BK Pondus Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Hugo Caprin BF Solängen Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30 (R)
Jacob Ljungqvist Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Jakob Antonsson IF Raketen Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Jan Ingvarsson Team Värnamo BC Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Jan Larsen BK Pondus Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Jan Rosenlöw Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603  
Jan Storme Team Clan BK Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Jasmine Munter BK Högland Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Jerker Bergfeldt Gislaveds BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Jesper Brüggemann Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Jesper Hilmersson Södra BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Jesper Runbom Team Clan BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Jimmy Andersson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603 (R)
Joel Lothigius Team Linköping BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Johan Dahlqvist Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Johan Gannerud Skillingaryds IS Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 10:00 EB  
Johan Jacobsson BK 64 Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Johannes Tigerstrand Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
John Johansson Borås GIF BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Jonas Lindahl Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Jonathan Hallberg Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30 (R)
Jonathan Lönn Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Jonathan Martinsson Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Katrin Jansson Spader Dam Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Kent Karlsson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603 (R)
Kenth Burenby BK Pondus Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Lördagen den 17 december 12:00  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Kevin Lindbladh Team Clan BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30 (R)
Kristofer Bergström BK SF-04 Åtvidaberg Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Lars-Erik Carlsson BK Pondus Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Leo Gustafsson BK SF-04 Åtvidaberg Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Linnéa Andersson BK Hallandia Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Linus Vedin Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Lucas Eriksson BK Domino Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 25 december 13:30 sista start (R)
Lucas Nybacka Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Lukas Martinsson Tingsryd KK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Malin Johansson BK Högland Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00 (R)
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Marcus Hammerman Team Gamleby BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Maria Fridell BK Högland Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 1,4,6,8 lägsta res/serie bort  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Mariana Kiiskinen BK Parant Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 2,3,5,7 lägsta res/serie bort  
Markus Hilmersson Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603 (R)
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Martin Järnland Kulladals BS Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Mary Pettersson Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Mathias Kern BK Örnen Nässjö 2022-2023 Söndagen den 25 december 13:30 sista start  
Mats Runesson IF Raketen Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Mattias Johansson BK Pondus Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Max Kojic Jönköpings BS/Boys Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Melker Fyrsten BK SF-04 Åtvidaberg Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30 (R)
Melwin Nielsen Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Michael Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Mikael Andersson BK Cahoot Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603  
Mimmi Persson BK Linnéa Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Niclas Ihreborn Skillingaryds IS Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 10:00 EB  
Niclas Mårtensson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Niklas Karlsson Team Baltzar BC Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nils-Gunnar Svensson Vetlanda BC Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Nora Johansson Spader Dam Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Oscar Svensson Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Patrik Franzén Jönköpings Kägelklubb Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
patrik gustafsson BK Turbo Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 11 december 13:00 (R)
Patrik Lewcun Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Per Johansson IF Raketen Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Per Montén BK Frigg Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Per-Erik Ahlström Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00 (R)
Per-Olof Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Peter Hellström BK Pondus Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Värnamo 2022-2023 Karusell 2,3,5,7 lägsta res/serie bort  
Värnamo 2022-2023 Karusell final  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Peter Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Torsdagen den 29 september 18:30 EB  
Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Peter Svensson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Pierre Emilsson Gislaveds BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Pontus Andersson Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Rasmus Lundgren Varta BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Rebecka Larsen BK Högland Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Robert Andersson Gislaveds BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Robert Andersson Oskarshamns BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603  
Robert Andersson Gislaveds BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Robin Ilhammar Team Clan BK Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Robin Jacobsson BK 64 Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Robin Rehn Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Sara Lundin BK Högland Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Sebastian Gustavsson IK Sleipner Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00 (R)
Sebastian Mårtensson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Simon Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Simon Karlström Varta BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Simon Norrman Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 12:30  
Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Stefan Berggren Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Stefan Hammerman Team Gamleby BC Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Ted Conrad Varta BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Teddie Jönsson BK Pondus Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Thea Huck BK Linnéa Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
Theo Westerlund Team Baltzar BC Nässjö 2022-2023 Tisdagen den 13 december 18:30  
Thobias Karlsson BF Solängen Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Thomas Söderholm IF Raketen Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Tina Montén BK Frigg Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603 (R)
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB (R)
Tobias Douhan BK SF-04 Åtvidaberg Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 13:00 Sista start 0370-13603  
Tomas Andersson Jönköpings BS/Boys Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Nässjö 2022-2023 Lördagen den 17 december 12:00  
Tomas Magnusson Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Tomas Norrbin BK Mjölby Bowling Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Tommie Rudolfsson Nybro IF Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 10:00 EB 037013603  
Värnamo 2022-2023 Lördagen den 5 november 10:00 0370-13603 (R)
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Tommy Hagström BK SF-04 Åtvidaberg Värnamo 2022-2023 Söndagen den 9 oktober 11:00 RING 0370-13603  
Tommy Pettersson Team Blue BK Värnamo 2022-2023 Söndagen den 2 oktober 13:00 EB 037013603  
Ulf Danielsson Eksjö BK/EBOK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 20 november 16:00 EB  
Ulrika Durke Linköpings DBS Zorita Värnamo 2022-2023 Söndagen den 23 oktober 16:00  
Nässjö 2022-2023 Söndagen den 4 december 16:00  
Victor Gavelli Forsheda BK Värnamo 2022-2023 Onsdagen den 2 november 18:30 BOKA Ring 0370-13603  
Värnamo 2022-2023 Söndagen den 6 november 10:00  
Victoria Johansson Team X-Calibur BK Värnamo 2022-2023 Tisdagen den 1 november 18:30  
Viktoria Sofková BK Högland Värnamo 2022-2023 Lördagen den 8 oktober 10:00  
William Berggren Team Clan BK Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 13:00 EB  
Yvonne Bjelke-Larsen BK Högland Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Yvonne Sandblom BK Högland Nässjö 2022-2023 Söndagen den 27 november 10:00 EB  
Rosenlund 2022-2023 Fredagen den 30 december 13:00 EB  
Åsa Storme BK Högland Nässjö 2022-2023 Söndagen den 25 december 13:30 sista start  
 
Jag vill anmäla mig direkt
 
Aktuella resultat
 
Visa alla starter
 
Visa alla spelare
 

 

Anmälningsstatistik

Startande spelare:   160
Totalt antal starter: 353
Spelade starter: 285
Män/kvinnor: 81% män,
19% kvinnor
 

 

Tävlingsperioder

Värnamo 26/9 - 5/11
 
Nässjö 12/11 – 25/12
 
Rosenlund 29/12 – 4/2 2023
 
Vimmerby 11/2 – 18/3 2023
 
Eksjö 22/3 – 22/4 2023
 
 
Superfinal i Rosenlund 20-21/5 2023
 

 

Prispengar/deltävling

1:a     10 000 kr
2:a     7 000 kr
3-4:a     4 000 kr
5-6:a     2 000 kr
7-8:e     1 500 kr
9-10:e     1 200 kr
11-12:e     1 000 kr
13-14:e     800 kr
15-16:e     700 kr
17-20:e     600 kr
21-24:e     500 kr