Namn |
Klubb |
Tävling |
Start |
|
Aarre Gröhn |
Gislaveds BK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
Adam Waxegård |
Vimmerby BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
Albin Sandberg |
BK Loet |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
Alessandro Käthner |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell final 2 serier |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Alexander Erlandsson |
BK Örnen |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Alexander Gustavsson |
BK Domino |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
Alexander Larsson |
Team Pergamon BC |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
Alexander Mavrikakis |
Sundbybergs IK |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
Alexander Tigerstrand |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Alexsander Flodin |
BF Solängen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
Alfred Berggren |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
Alice Lindqvist |
BK Högland |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
(R) |
Ambjörn Lindqvist |
Team Baltzar BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
Anders Andersson |
IS Göta |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
Anders Ek |
Oskarshamns BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
Anders Karlsson |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Anders Rogvall Knutsmark |
Jönköpings Kägelklubb |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
Annika Isaksson |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
Anton Ahlgren |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell final 2 serier |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
(R) |
Anton Ekman |
Team Pergamon BC |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
Anton Faust |
Jönköpings BS/Boys |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
Anton Persson |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 1, 4, 6, 8 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Anton Rosqvist |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Axel Wilensjö |
Team Gamleby BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
Axton Sandberg |
Vimmerby BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 1, 4, 6, 8 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
Bengt Carlsson |
Team Värnamo BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Bengt Svedin |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Carl Adolfsson |
Jönköpings BS/Boys |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Carl-Oskar Palmér |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
Christer Danielsson |
Eksjö BK/EBOK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
Christer Nyd |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Christer Rylander |
Varta BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Måndag 1 april kl 12,00 |
|
Christer Svensson |
Vetlanda BC |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Christina Kiiskinen |
BK Kaskad |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Christoffer Gustavsson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
Daniel Alfredsson |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
Daniel Bowen |
Eksjö BK/EBOK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Daniel Hofmann |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
(R) |
Daniel Kåhlman |
Team Gamleby BC |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
David Hermansson |
BK Oden Falköping |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
David Johansson |
BK Örnen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Dennis Erihn |
Eksjö BK/EBOK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
(R) |
Denny Lindqvist |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Edward Karle |
BKF Falkenberg |
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
Elias Andersson |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Elias Ersson |
BK Karma |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
Elin Bergqvist |
Spader Dam |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Elliot Moulin |
BK Kaskad |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 1, 4, 6, 8 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Final 2 serier |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Elvis Broström |
Team Pergamon BC |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
Emanuel Jonsson |
Team Alingsås BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
(R) |
Emil Back |
IS Göta |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Emil Löfström |
Vendelsö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Emilia Kiiskinen |
Team Baltzar BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Emilia Sandberg |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Emma Friant |
BK Högland |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Emma Ljunggren |
BK Cahoot |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
Emma Mewén |
BK Högland |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Eric Wenström |
BK Mjölby Bowling |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Erik Strömberg |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Eva Bergelin |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
Felicia Jonsson |
Team Baltzar BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Felix Möller |
Stureby BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Filip Freijd |
Skillingaryds IS |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Filip Jansson |
Forsheda BK |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
Fredrik Nyman |
BK Örnen |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Frida Sethsson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Glenn Johansson |
IK Cyrus |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
Gottfrid Wilensjö |
Team Gamleby BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
Gun-Marie Helledal |
Oskarshamns BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
Göran Lindberg |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Hampus Karlsson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Hampus Thorstensson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
(R) |
Hans Forsén |
Team Växjö BC |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Hans-Ingmar Jansson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Final 2 serier |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Hans-Peter Streiby |
Eksjö BK/EBOK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
Hendrick Jonasson |
Eksjö BK/EBOK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
Henrik Ahlstrand |
Jönköpings Kägelklubb |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
|
Henrik Ilhammar |
Team Gamleby BC |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
|
Henrik Johansson |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 22 oktober 16:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
Hugo Caprin |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Håkan Wennerholm |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Inge Hellberg |
BK Örnen |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Isac Wall |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Jacob Carlsson |
Team Gamleby BC |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
Jakob Antonsson |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
Jan Larsen |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
Jan Storme |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Jan-Ola Berglund |
Eksjö BK/EBOK |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
Jasmine Munter |
BK Högland |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Jesper Ahl |
Kulladals BS |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 22 oktober 16:00 |
|
Jesper Brüggemann |
Team Gamleby BC |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
Jesper Hilmersson |
Team Baltzar BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
Jesper Runbom |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
Jimmy Andersson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Jimmy Vall |
BK Örnen |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
|
Joachim Karlsson |
Team Tranås BC |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
Joackim Andersson |
Varta BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
|
Joel Lothigius |
BK Kaskad |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Joel Skog |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Johan Almberg |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Johan Dahlqvist |
Varta BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Måndag 1 april kl 12,00 |
|
Johan Gannerud |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Johan Jacobsson |
BK 64 |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
Johan Phomsuvanh |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Johan Söderström |
Team Gamleby BC |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
Johannes Tigerstrand |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 2, 3, 5, 7 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
|
Jonathan Hallberg |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 2, 3, 5, 7 |
|
Jonathan Lönn |
Varta BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Måndag 1 april kl 12,00 |
(R) |
Jonathan Widström |
Vimmerby BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
Jouko Rapakko |
Eksjö BK/EBOK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
Julia Lindén |
BK Cahoot |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Kajsa Samuelsson |
Team X-Calibur BK |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Katrin Jansson |
Spader Dam |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
Kennet Gustafsson |
Eksjö BK/EBOK |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
(R) |
Kent Karlsson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Kent Salomon |
BK Kamraterna |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Kevin Lindbladh |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
Kevin Skog |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Kim Bolleby |
Team Pergamon BC |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
Kristofer Bergström |
BK SF-04 Åtvidaberg |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
Lars-Erik Carlsson |
BK Pondus |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
Lars-Evert Johansson |
Eksjö BK/EBOK |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Lennart Samuelsson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Leo Eriksson |
Vimmerby BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Leo Gustafsson |
BK SF-04 Åtvidaberg |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
(R) |
Linda Johansson |
Örgryte IS BF |
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Linus Leonardzon |
Vetlanda BC |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
Linus Vedin |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 2, 3, 5, 7 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Final 2 serier |
|
Loke Söderström |
Team Gamleby BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
Lovisa Tunared |
BK Högland |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
Lucas Eriksson |
BK Domino |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Ludvig Hübinette |
Team Clan Nässjö BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
Lukas Martinsson |
Nybro IF |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 16,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Lukas Rosqvist |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Magnus Andersson |
Skillingaryds IS |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
Magnus Appelberg |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Malin Johansson |
BK Högland |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
Marcus Brinkhammar |
Eksjö BK/EBOK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
Marcus Hammerman |
Team Gamleby BC |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
Markus Hilmersson |
Team Baltzar BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Markus Jansson |
Eksjö BK/EBOK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Martin Augustsson |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
|
Martin Johansson |
BK Örnen |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Martin Karlsson |
Borås GIF BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
Martin Krutzsch |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
Mats Andersson |
BK Örnen |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Mats Roskvist |
Skillingaryds IS |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
Mattias Kregert |
BK Örnen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
Max Kojic |
Jönköpings BS/Boys |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Maximiliam Hübbe |
Borås GIF BK |
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
|
Melker Fyrsten |
BK SF-04 Åtvidaberg |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Melker Hallman |
BK Flax |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Melwin Nielsen |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
(R) |
Michael Johansson |
Team Värnamo BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Michael Wittendorff |
BK Kaskad |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
Mikael Elofsson |
BK Kamraterna |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Mikael Mårtensson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
Mikael Wrigsjö |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Mimmi Persson |
BK Linnéa |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
Moa Brandin |
BK Mix Eslöv |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Niclas Mårtensson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
Niklas Glad |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
Niklas Hedberg |
Götene BK |
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
|
Niklas Johansson |
Eksjö BK/EBOK |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
Nils-Gunnar Svensson |
Vetlanda BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
Noel Haglund Torgersen |
BK Skrufscha |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Ole Nijdam |
Team Gamleby BC |
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 1, 4, 6, 8 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Olivia Lindén |
BK Cahoot |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Oscar Persson |
BK Örnen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
Oscar Svensson |
Varta BK |
Eksjö 2023-2024 |
Måndag 1 april kl 12,00 |
|
Patrik Franzén |
Jönköpings Kägelklubb |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
patrik gustafsson |
BK Turbo |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
Patrik Johansson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
Patrik Svensson |
Varta BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
Paul Kivelä |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Peter Hellström |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 22 oktober 16:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Karusell final 2 serier |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Peter Johansson |
Team Värnamo BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
Peter Sandberg |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
(R) |
Peter Svensson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
|
Peter Thorstensson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
(R) |
Peter Åkesson |
Olofströms BS |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Pontus Andersson |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
Pontus Martinsson |
Team Clan Nässjö BK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Karusell 2, 3, 5, 7 |
|
Rasmus Lundgren |
Varta BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Måndag 1 april kl 12,00 |
|
Rebecka Larsen |
BK Högland |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 10,00 Kvartsfinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 2,3,5,7 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Final 2 serier |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 10:00 |
|
Ringo Kåhlman |
BK Flax |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Robban Larsson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
Robert Andersson |
Gislaveds BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Robert Andersson |
Oskarshamns BK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 13:00 Sista start Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
(R) |
Robert Cedergren |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Robert Palmgren |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 13,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Roberth Carlsson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
Robin Ilhammar |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Måndagen den 30 oktober 18:30 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 4 februari kl 12,30 Semifinal |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
(R) |
Robin Jacobsson |
BK 64 |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
Robin Leonardzon |
Vetlanda BC |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
Roger Andersson |
Jönköpings Kägelklubb |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Ronja Eklund |
BK Högland |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Sabina Asplund |
BK Högland |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
Sandra Lundgren |
BK Högland |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Sandra Åkesson |
Olofströms BS |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Sebastian Gustavsson |
IK Sleipner |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Sebastian Mårtensson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Simon Johansson |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
Simon Norrman |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
(R) |
Simon Ritzl-Häggblad |
Borås GIF BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
Stefan Berggren |
Varta BK |
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
Stefan Holmqvist |
BK Playax |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 22 oktober 16:00 |
|
Stefan Jansson |
Ludvika BK |
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
Stefan Lagfalk |
Zorrow Club |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
Stefan Löfgren |
Kungälvs BK |
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Stefan Nord |
Jönköpings Kägelklubb |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
Sven Petersson |
BK Pondus |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
Teddie Jönsson |
BK Pondus |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 14,00 Sista start |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
Theo Westerlund |
Team Baltzar BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Therese Gustafsson Alf |
IK Sleipner |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 10,00 |
|
Thobias Karlsson |
BF Solängen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Semifinal 12.15 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 14,00 Early bird |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 16 december kl 12,00 |
(R) |
Thomas Björk |
Eksjö BK/EBOK |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 13 mars kl 18,30 Early bird RING 070-7540123 för anmälan |
(R) |
Thomas Cassegård |
Eksjö BK/EBOK |
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
Thomas Söderholm |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 25 februari 13:00 |
|
Timmie Ahl |
Team Pergamon BC |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 4 november 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
(R) |
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndag 5/11 Kvartsfinal 10.00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell 1,4,6,8 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Karusell final 2 serier |
|
Tobias Nord |
Jönköpings Kägelklubb |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
Tomas Johansson |
IF Raketen |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
Tommie Rudolfsson |
Nybro IF |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Fredag 29 mars kl 11,00 Ring 0381-16300 för anmälan |
(R) |
Tommy Andersen |
Jönköpings Kägelklubb |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 10:00 Anmälan Ring 0370-13603 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 17 december kl 14,00 För anmälan ring 0380511510 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 17,00 Ring för bokning 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 11 februari 11:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 24 mars kl 13,00 Early bird |
|
Tommy Petersson |
Team Blue BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
Tony Johansson |
Jönköpings Kägelklubb |
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 2 februari kl 18,00 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
Torbjörn Håkansson |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Måndag 25 december kl 11,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 12:45 EB |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
(R) |
Torbjörn Malmberg |
IK Cyrus |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 30 december kl 13,00 Early bird |
|
Ulf Danielsson |
Eksjö BK/EBOK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 13,00 Ring för anmälan 036-168985 |
|
Ulf Nilsson |
BK Domino |
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 15:30 EB |
|
Ulrika Durke |
Team Linköping BC |
Värnamo 2023-2024 |
EB Lördagen den 30 september 11:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Lördag 11november kl 11,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 10 februari 10:00 EB |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 10,00 |
|
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Lördag 20 april kl 13,00 |
(R) |
Victor Gavelli |
Forsheda BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
Victoria Johansson |
Team X-Calibur BK |
Värnamo 2023-2024 |
EB Söndagen den 1 oktober 13:00 |
|
Viggo Karlström |
Vetlanda BC |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndagen 3 mars 11:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
viggo Wetterholt |
Vetlanda BC |
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 6 januari kl 10,00 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
Viktor Söder Magnusson |
Borås GIF BK |
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 7 januari kl 13,00 |
|
Viktoria Sofková |
BK Högland |
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 22 oktober 16:00 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 10 december kl 15,00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Kvartsfinal 10.00 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 10,00 Early bird |
|
William Berggren |
Team Clan Nässjö BK |
Värnamo 2023-2024 |
Onsdagen den 1 november 18:30 |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Söndag 19 november kl 15,00 Early bird |
|
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Semifinal c:a 12,15 26/12 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 10:00 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 2 mars 12:45 |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl 13,00 Early bird |
|
William Dahlsten |
Sundbybergs IK |
Värnamo 2023-2024 |
Lördagen den 7 oktober 11:00 |
|
|
|
Värnamo 2023-2024 |
Söndagen den 8 oktober 12:00 |
(R) |
|
|
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Lördag 3 februari kl 14,00 |
(R) |
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 12:45 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Lördagen 9 mars 15:30 SISTA START |
(R) |
|
|
Eksjö 2023-2024 |
Onsdag 17 april kl 18,30 |
|
Yvonne Sandblom |
Jönköpings BS/Boys |
Rosenlund 2023-2024 |
Fredag 29 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
|
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Söndag 31 december kl 10,00 Early bird Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
|
|
Rosenlund 2023-2024 |
Torsdag 1 februari kl 18,30 Ring för anmälan 036-168985 |
(R) |
Zigge Johansson |
Vimmerby BK |
Vimmerby 2023-2024 |
Tisdag 5 mars kl.18:15 |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.10:00 Kvartsfinal |
|
|
|
Vimmerby 2023-2024 |
Söndag 10 mars kl.12:30 Semifinal |
|
Åsa Storme |
BK Högland |
Nässjö 2023-2024 |
Tisdag 28 november kl 18,30 |
|