SmålandsTouren
  START    ANMÄLAN    REGLER    STARTER    SPELARE    RESULTAT    KONTAKT    Senaste anmälan: Linnéa Andersson, BK Hallandia  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
 
Aarne Tukki Bogesunds BK Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Adrian Sjöholm Team Linköping BC Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Albin Sandberg Team Alingsås BC Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Alexander Gustavsson BK Domino Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Alexander Hallman Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Alexander Storme Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Alexander Tigerstrand Team Clan BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Alfons Grankvist BK Domino Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Alfred Berggren Team Clan BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Alice Lindqvist BK Merci Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Amanda Dössing BK Mjölby Bowling Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Anders Ek Oskarshamns BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Anders Jutegård Varta BK Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Anders Karlsson Ten-Pin Club Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Anders Nilsson BS Bockarna Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Anders Palmgren Vetlanda BC Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Andreas Granlund BK Cahoot Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Andreas Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00 (R)
Andreas Schneider Skillingaryds IS Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Angelica Levin BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Anita Gannerud Skillingaryds IS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Annie Kahlbom AIK Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Anton Ahlgren Team Clan BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Anton Brüggemann Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00 (R)
Anton Olsson Team Tranås BC Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Anton Persson Team Clan BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Anton Söderberg BK Viskan Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Axel Wilensjö Team Gamleby BC Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Axton Sandberg Vimmerby BK Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Bengt Carlsson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00  
Bengt Lindström Forsheda BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Bengt Olsson BK Cahoot Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Benny Ahnberg Gislaveds BK Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Bertil Lundmark BK Monark Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Björn Ohlsson BK Cahoot Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Carl-Johan Thysell Kinna BK Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Carl-Oskar Palmér Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Carolina Lindström BK Calluna Borås Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Christer Doolk Skillingaryds IS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Christer Hallman Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Christer Niklasson Kungälvs BK Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Christer Nilsson Oskarshamns BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Christer Nyd IF Raketen Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Christer Svensson Vetlanda BC Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Christer Wendel Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Christoffer Gustavsson Forsheda BK Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Claes Lindell Södra BK Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Conny Aronsson Annelunds BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Daniel Alfredsson Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Daniel Forsberg Mörlanda BS Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Daniel Johansson Team Clan BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Daniel Kåhlman Team Gamleby BC Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00  
Daniela Alfredsson BK Högland Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
David Johansson BK Örnen Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Dennis Pettersson Team Baltzar BC Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00 (R)
Eliaz Olsson Kulladals BS Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Elis Jacobsson Team Värnamo BC Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Elliot Moulin Team Linköping BC Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00 (R)
Elvira Lindell Bulltofta BK Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Emil Fransson Eksjö BK/EBOK Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Emma Mewén BK Högland Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Emmelie Rydfalk Borås GIF BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Erik Bengtsson Borås GIF BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Eva Bergelin Forsheda BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Felicia Svensson BK Kaskad Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Felix Bergman Team Gamleby BC Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Filip Emanuel Team Ystad BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Filip Jansson Forsheda BK Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Filip Lundmark BKF Falkenberg Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Fredrik Nyman IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Frida Sethsson Vimmerby BK Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Gabriel Holmén Mörlanda BS Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Gary Lång Borås GIF BK Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Glenn Holmén Mörlanda BS Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Gottfrid Wilensjö Team Gamleby BC Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Hampus Larsson Team Clan BK Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00  
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Hans Forsén Team Växjö BC Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Hans-Erik Svahn Team Clan BK Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Hans-Ingmar Jansson Forsheda BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Hans-Olof Bengtsson BKF Falkenberg Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Hans-Olof Djureholt Mariedals BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Henrik Ilhammar Team Gamleby BC Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 (R)
Henrik Johansson Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Fredagen den 27 december 11:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Henrik Nyström Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Håkan Andersson Team Linköping BC Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Håkan Fasth Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Ida Andersson BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Ida Elofsson BK Kaskad Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Jack Leinhard Team Linköping BC Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Jacob Carlsson Team Gamleby BC Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
James Blomgren Team Alingsås BC Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Jan Ingvarsson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Jan Larsen Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Jan Niskanen Bogesunds BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Jan Rosenlöw Forsheda BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00  
Jan Storme Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00  
Jan-Erik Svensson Team Linköping BC Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Jerker Bergfeldt Gislaveds BK Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Jerry Carlstrand IFK Borås Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Jerry Johansson Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00 (R)
Jesper Brüggemann Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Jesper Larsen Team Pergamon BC Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Jesper Runbom Team Clan BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Jess Tellander Bogesunds BK Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Jimmy Andersson Forsheda BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00 (R)
Joacim Wilensjö BK V8 Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Joakim Öhrwall IFK Borås Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Joel Hedlund Eksjö BK/EBOK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Joel Johansson Team Clan BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Johan Dahlqvist Varta BK Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30  
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Johan Friberg Vetlanda BC Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Johan Gannerud Skillingaryds IS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Johan Glimståhl Varta BK Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00  
Johan Gustafsson BK SF-04 Åtvidaberg Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Johan Jacobsson BK 64 Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Johan Klyft BK Full House Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Johan Söderström Vimmerby BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Johan Waxegård Varta BK Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Johanna Kilander IFK Göteborg Bowling Dam Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
John Johansson Borås GIF BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
John Vall IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Jonas Lindahl Forsheda BK Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Jonatan Liew BK Domino Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30  
Jonathan Hallberg Team Clan BK Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Jonathan Lindell Södra BK Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Jonathan Martinsson Team Clan BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Jonathan Winhagen BK Thule Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Jonny Sandberg Vimmerby BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Judith Friman BK Högland Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Kasper Kjellberg BK Joker Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Katrin Jansson Spader Dam Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00  
Kent Karlsson Forsheda BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Kent Salomon IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Kevin Stenegärd Team Clan BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30  
Kim Bolleby Team Pergamon BC Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Kristofer Bergström BK SF-04 Åtvidaberg Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Långfredagen den 10 april 14:00 Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Kristoffer Klasson Kinna BK Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Leif Gustafsson Malmö-Ecco BK Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Leif Ljung Team Växjö BC Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Leif Pettersson BK SF-04 Åtvidaberg Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Linda Johansson BK Högland Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Linnéa Andersson BK Hallandia Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Linus Sjöberg BK Rudbeck Vimmerby 2019-2020 Fredagen den 27 december 11:00  
Linus Vedin Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Lisa Lindell BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Loke Molander Johansson Team Clan BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Louis Lavallee Bogesunds BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Lucas Eriksson BK Domino Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Lucas Höög Team Pergamon BC Vimmerby 2019-2020 Fredagen den 27 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Lukas Martinsson Tingsryd KK Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Magnus Andersson Skillingaryds IS Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Magnus Kugelberg Team Linköping BC Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Malin Johansson BK Högland Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Fredagen den 27 december 11:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Marcus Andersons BK Cahoot Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Marcus Hammerman Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Marcus Henriksson BK Joker Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Marcus Kleinschnittger IFK Borås Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Maria Persson BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Marita Nyman Skillingaryds IS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Markus Carlsson IFK Borås Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30 (R)
Markus Lenefjäll BK Kaskad Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Martin Johansson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Mathias Kern BK Örnen Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 (R)
Mats-Peter Palmqvist Varta BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Mattias Ingvarsson Eksjö BK/EBOK Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Mattias Kregert BK Örnen Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Mattias Lindström IFK Borås Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Mattias Möller Höganäs BC Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Melwin Nielsen Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Michael Johansson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Michael Krondahl Forsheda BK Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30  
Mikael Dahlström Team Linköping BC Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Mikael Elofsson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Mikael Mårtensson Forsheda BK Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Mikael Roos Team Alingsås BC Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Mikael Rönnbäck BK Domino Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Mikael Schifferl IF Raketen Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Mikael Thimberg BK Kyrk Skövde Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Mikael Törborn Borås GIF BK Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Nicklas Odbert BK Nobel Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Niclas Ihreborn Skillingaryds IS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Niclas Johansson BK Tegnér Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Niclas Mårtensson Forsheda BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00 (R)
Niklas Antonsson IF Raketen Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Niklas Tillberg BK SF-04 Åtvidaberg Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Nils-Gunnar Svensson Vetlanda BC Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Nora Johansson Spader Dam Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Olle Gannerud Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Oscar Persson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Oscar Svensson Varta BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Oskar Wirefeldt Team Clan BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Pasi Granlund Team Värnamo BC Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Patrik Franzén Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Patrik Johansson Vimmerby BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Patrik Svensson Varta BK Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Paul Örvall IFK Borås Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Per Carlsson Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Per Höglander Varta BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Per-Erik Ahlström Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Per-Olof Johansson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Peter Eriksson Kinna BK Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Peter Hellström Team Clan BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Borås 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Fredagen den 27 december 11:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Peter Johansson Sunnerbo BK Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00  
Peter Pihl Varta BK Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Peter Svensson IF Raketen Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Peter Åkesson Olofströms BS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Philip Hedlund Eksjö BK/EBOK Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Pontus Andersson Team Clan BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Tisdagen den 31 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Onsdagen den 18 december 18:30  
Pontus Martinsson Team Clan BK Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Pontus Svensson BK Cahoot Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Rasmus Eideberg KFUM Bowling Karlskrona Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Rebecca Landqvist BK Kaskad Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Richard Johansson Varta BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Ringo Kåhlman Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Robert Andersson Gislaveds BK Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Robin Frisk IS Göta Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Robin Hultsten BK Kaskad Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Robin Hypponen Bogesunds BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Robin Ilhammar Team Gamleby BC Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Robin Rehn Varta BK Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30 (R)
Roger Svensson BK Domino Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Rose-Marie Winhagen Team Ystad BK Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Sabina Asplund BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 1 mars 14:00  
Sandra Lundgren Linköpings DBS Zorita Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Sandra Svantesson IS Göta Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Sandra Åkesson Olofströms BS Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Sebastian Andersons BK Cahoot Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Sebastian Gustavsson BK Origo Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Sebastian Mårtensson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Simon Johansson Sunnerbo BK Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00  
Simon Norrman Team Värnamo BC Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Simon Ritzl-Häggblad IFK Borås Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30 (R)
Sofia Lassila BK Calluna Borås Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Sonny Olsson BK Cahoot Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 4 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Stefan Berggren Varta BK Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Stefan Björkman BS Bockarna Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Stefan Hammerman Team Gamleby BC Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Susanne Brink BK Calluna Borås Borås 2019-2020 Söndagen den 6 oktober 13:30  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Sven Petersson BK Pondus Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00  
Sören Berggren Kvänums BK Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Sören Carlsson Team Värnamo BC Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30 (R)
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30 (R)
Sören Fransson Team Värnamo BC Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Fredagen den 27 december 12:00  
Sören Larsen Forsheda BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 2 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00 (R)
Sören Persson BK Atlantic Sharks Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00  
Ted Conrad Varta BK Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00 (R)
Teddie Jönsson BK Pondus Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Nässjö 2019-2020 Torsdagen den 26 december 11:00 (R)
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Onsdagen den 5 februari 18:30  
Teodor Samuelsson IS Göta Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00 (R)
Thomas Holmberg BK Kaskad Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Thomas Persson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Thomas Söderholm IF Raketen Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Borås 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 3/11 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 22 mars 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Thorbjörn Ohlsson Mariedals BK Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start  
Tilde Eliasson Stånga IF Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Tim Davidsson BK Joker Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30 (R)
Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Timmy Fredriksson BK Full House Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 13:30  
Timothy Jönsson IFK Borås Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00  
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 18:00 (R)
Tobias Sjöbohm IF Raketen Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 EB Söndagen den 15 december 13:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 14:00 SISTA START (R)
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 14:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00 (R)
Tomas Andersson Jönköpings BS/Boys Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start  
Tomas Johansson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2019-2020 Onsdagen den 8 april 18:30. Inställd, nytt datum meddelas senare!  
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 2 februari 11:00  
Tommie Rudolfsson Nybro IF Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 5 januari 11:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Borås 2019-2020 Söndagen den 8 september 10:00  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 24 november 15:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 14:00  
Vimmerby 2019-2020 EB Onsdagen den 18 december 18:30  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 10:00 Ring 0380 511 510 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 28 december 13:30 Sista start (R)
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Nässjö 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 EB Lördagen den 1 februari 12:30  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Tommy Pettersson BK 62 Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Lördagen den 5 oktober 14:00  
Tommy Till Svaneholms BK Borås 2019-2020 Söndagen den 13 oktober 10:00  
Vesa Rontti IKW/Köping BK Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 14:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 10:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird (R)
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 10:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00 (R)
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 29 mars 14:00  
Victor Gavelli Forsheda BK Värnamo 2019-2020 Måndagen den 16 december 18:30  
Viktor Albihn BKF Falkenberg Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Borås 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Värnamo 2019-2020 Lördagen den 21 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Viktoria Karlsson BK Kaskad Eksjö 2019-2020 Lördagen den 14 mars 13:00  
Viktoria Sofková BK Högland Nässjö 2019-2020 Söndagen den 10 november 14:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
William Berggren Team Clan BK Borås 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Vimmerby 2019-2020 EB Lördagen den 14 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00  
Värnamo 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 22/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Värnamo 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Värnamo 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Nässjö 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 29/12 10:00 - Kval 17-23 + alla gateways  
Eksjö 2019-2020 EB Tisdagen den 4 februari 18:30.  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 8 februari 10:00 (R)
Vimmerby 2019-2020 Kvartsfinal Söndagen 9/2 10:00-Kval 17-23 + alla gateways  
Vimmerby 2019-2020 Semifinal 12:30 kval - 7-16 + 6 bästa från kvarten  
Vimmerby 2019-2020 Final 15:00 - Kval 1-6 + 6 bästa i semin  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 5 april 11:00. Inställd, nytt datum meddelas senare! (R)
William Svensson BK Kaskad Vimmerby 2019-2020 Söndagen den 29 december 11:00  
Yvonne Bjelke-Larsen BK Högland Borås 2019-2020 EB Lördagen den 31 augusti 10:00  
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Nässjö 2019-2020 Tisdagen den 10 december 18:30 (R)
Åsa Carlsson Örgryte IS BF Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 13:30  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 17:00 - Sista Start (R)
Nässjö 2019-2020 Söndagen den 15 december 11:00  
Vimmerby 2019-2020 Lördagen den 1 februari 14:00  
Eksjö 2019-2020 EB Söndagen den 2 februari 10:00  
Åsa Storme BK Högland Borås 2019-2020 EB Söndagen den 1 september 13:30  
Värnamo 2019-2020 EB Söndagen den 6 oktober 10:00  
Borås 2019-2020 Lördagen den 2 november 10:00 (R)
Nässjö 2019-2020 Lördagen den 9 november 13:00 Early bird  
Eksjö 2019-2020 Söndagen den 15 mars 14:00  
 
Aktuella resultat
 
Visa alla starter
 
Visa alla spelare
 

 

Anmälningsstatistik

Startande spelare:   286
Totalt antal starter: 1152
Spelade starter: 1152
Män/kvinnor: 86% män,
14% kvinnor
 

 

Tävlingsperioder

Borås 31/8 - 3/11
 
Värnamo 5/10 - 22/12
 
Nässjö 9/11 - 29/12
 
Vimmerby 14/12 - 9/2
 
Eksjö 1/2 – 11/4
 
 
Superfinal i Vimmerby 18/4 - 19/4
 

 

Prispengar/deltävling

1:a     15 000 kr
2:a     10 000 kr
3:a     5 000 kr
4:a     4 000 kr
5:a     3 000 kr
6:a     2 000 kr
7-8:e     1 700 kr
9-10:e     1 500 kr
11-12:e     1 400 kr
13-14:e     1 200 kr
15-16:e     1 100 kr
17-18:e     1 000 kr
19-20:e     900 kr
21-22:e     800 kr
23-24:e     700 kr
25-26:e     600 kr
27-28:e     550 kr
29-30:e     500 kr
31-32:e     450 kr